kurs tańca

” Młodzi po 60-ce” – zajęcia dla aktywnych seniorów

Zajęcia w grupach na różnym poziomie zaawansowania.

Przeznaczony dla osób, które znają choćby minimalne podstawy tańców towarzyskich ( walc angielski, tango, fokstrot, cha cha cha, rumba, rock and roll , oraz discofox ), a także dla par z dużym stażem tanecznym. Na naszym kursie realizowanym w ramach projektu ASOS 2018 „Seniorzy Wiedza i Doświadczenie” – kolejne figury taneczne na bazie poznanych rytmów i kroków podstawowych, praktyczne podpowiedzi jak najprzyjemniej bawić się tańcem na każdej tanecznej imprezie.

Nasz Dom - Asos 2018

Na przygodę z tańcem nigdy nie jest za późno. Taniec to wspaniała forma ruchu i relaksu, która daje dużo radości i satysfakcji.
Program zajęć został opracowany z myślą o dojrzałych uczestnikach kursu. Starannie dobrany materiał taneczny i muzyka sprawia, że nauka jest łatwa i przyjemna. Zapraszamy serdecznie – tutaj z niczym się nie spieszymy, to Państwo decydują o charakterze i dynamice nauki.

Seniorzy Wiedz i Doświadczenie

Jeśli lubisz przebywać z ludźmi, miło spędzać czas i masz młodego ducha a nie spróbowałeś jeszcze swoich sił – ten kurs jest dla Ciebie !!!

Facebooktwitterlinkedinrssyoutube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.