Seniorzy Wiedza i Doświadczenie II edycja – Gala Seniora

Mimo że zajęcia rządowego programu ASOS 2019 dla Seniorów prowadzone przez Stowarzyszenie Nasz Dom potrwają jeszcze do końca grudnia, to uczestnicy projektu 12 listopada 2019 zgromadzili się w MDK „Batory”, by bawić się podczas imprezy zorganizowanej z okazji ich uroczystego zakończenia oraz dnia Seniora. Na sali widowiskowej ośrodka zgromadziło się ponad 200 osób.

Zdrowe odżywianie – na czym polega?

Zajęcia ze zdrowego stylu życia. Czyli jak odżywiać się zdrowo. Coraz więcej osób świadomie wybiera zdrowe odżywianie. To krok w dobrą stronę, ponieważ jesteśmy tym, co jemy. Spożywanie odpowiednio skomponowanych posiłków pozwala nie tylko uniknąć wielu nieprzyjemnych objawów, ale często umożliwia wyeliminowanie wielu schorzeń. Dowiedz się, na czym polega zdrowe odżywianie i ułóż jadłospis zgodnie […]

Seniorzy Wiedza i Doświadczenie – Gala 2018

Mimo że zajęcia rządowego programu ASOS 2018 dla Seniorów potrwają jeszcze do końca grudnia, to uczestnicy projektu 12 listopada 2018 zgromadzili się w MDK „Batory”, by bawić się podczas imprezy zorganizowanej z okazji ich uroczystego zakończenia oraz dnia Seniora. Na sali widowiskowej ośrodka zgromadziło się ponad 200 osób.