Komputer i Internet bez tajemnic

Jak Wykorzystać potencjał komputera, tabletu, smartfonu? Wyłączysz niepotrzebne aplikacje. Dowiesz się jak obsługiwać bezpłatne edytory grafiki, jak zadzwonić przez internet do wnuczka, lub rodziny za granicą nie ponosząc kosztów!

Dowiesz się jak to działa?, co mam zrobić?. Samodzielnie i szybko rozwiążesz każdy problem. Obsługa Internetu, przelewy, rejestracje, zamawianie online, to wszystko zajmie Ci raptem 5 minut. Chcesz podłączyć TV do komputera, zsynchronizować głośniki, a może po prostu umówić się na wizytę u internisty? Zrobisz to, nie ruszając się z fotela.

  1. Jak wykonywać dobre zdjęcia telefonem
  2. Błyskawicznie skopiuj zdjęcia do komputer
  3. Jak zrobić zrzut ekranowy w smartfonie
  4. Zapisuj zdjęcia w Google Drive i oszczędzaj miejsce na dysku
  5. Jak sprytnie poprawić kontrast i usunąć zabrudzenia na zdjęciach

Czy chcesz podzielić się zdjęciami z rodziną lub znajomymi? Masz ochotę na stworzenie kolażu czy wideo? Pokażemy Ci jak to zrobić. Uprość sobie codzienność, segregując foldery czy pliki, w dowolny sposób. A może interesują Cię gry na komputerze czy w przeglądarce? Dowiedz się, jak je znaleźć, zapewniając sobie masę przyjemności. Dzięki tym poradom zaoszczędzisz nawet 2-3 godziny dziennie na obsłudze prostych programów.

Aż 89,3% osób po 60 roku życia staje się celem ataków hakerów. Zobacz, jak ochronić się przed wyłudzeniem poufnych danych, kradzieżą z konta bankowego czy nieświadomym przekazaniem haseł dostępu. Dowiesz się, jakich stron, maili i komunikatów unikać, żeby nie stać się ofiarą internetowych złodziei. Pokażemy Ci jak usunąć popularne wirusy. Chroń swoją prywatność i ciesz się bezpieczeństwem w Internecie.

Facebooktwitterlinkedinrssyoutube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.